OGÓLNOPOLSKA SIEĆ KLUBÓW ROZWOJU KARIER DLA KOBIET

Bydgoszcz

 • Kobieta XXI wieku

  Jesteś kobietą przedsiębiorczą, która nie boi się wyzwań?
  Prowadzisz własną działalność i szukasz inspiracji?
  A może stawiasz pierwsze kroki w biznesie?

  To szkolenie jest dla Ciebie !!! 

  czytaj wiecej

  Dołącz do wydarzenia na facebooku:

  https://www.facebook.com/events/1146119158809727/

  prowadzi: Paulina Ćwik
  28.10.2016
  29,99 zł ; 24,99 zł

  Hotel Campanille Bydgoszcz
  Ul. Jagiellońska 59, 85-027 

 • „Kobieta ze smakiem na Biznes” - Bydgoszcz

  Zapraszamy na
  III spotkanie Przedsiębiorczej Kobiety
  w Bydgoszczy!

   Termin spotkania: 24 stycznia 2015 r., godz. 10.00 – 15.00

  Miejsce spotkania: siedziba firmy ECD Consilis, ul. Kościuszki 27B/8, Bydgoszcz

   


   

   

   

   

  Weź udział w spotkaniu i dowiedz się:

  - Co niesie ze sobą własna firma?

  - Jakie pierwsze kroki należy podjąć?

  - I czy firma i pasja mogą iść w parze?


  Podczas spotkania przekonasz się również:

  - Czy naprawdę chodzimy po..... jedzeniu?

  - Czy dietetyk jest dla każdego?

  czytaj wiecej

  Agenda spotkania

   

   

   

  10.00 – Zapisy uczestniczek.

  10.15 – Rozpoczęcie spotkania – Łukasz Zachulski, Przewodniczący Regionu Bydgoszcz SF BCC.

  10.30 – Szkolenie „Wiara czyni cuda, czyli od czego naprawdę zależy sukces” – Joanna Poziemska, właścicielka ECD Consilis.

  11.00 – „Pasja nie męczy” – Joanna Dudziak.

  11.00 – „I ja otworzyłam własną firmę” Agnieszka Ćwiklińska (Kreacjo – projektowanie wnętrz), Agnieszka Kaczorowska (Tasty&Healthy), Marta Kokocińska (Centrum Idei KOKON), Beata Young (Hanza Trade).

  12.30 – Przerwa kawowa.

  13.00 – „Z łąki na talerz” – Krystyna Stepczyńska-Szymczak, Akademia Natura.

  13.45 – „Czy dietetyk jest dla każdego?” – Emilia Ptak-Kasica i Paulina Ihnatowicz właścicielki Poradni Medycyny Żywienia MedFood.

  14.40 – Zakończenie spotkania – Daria Wojtulewicz, Koordynatorka projektu „Przedsiębiorcza Kobieta”.

  *agenda może nieznacznie ulec zmianie.

   

  Zapisz się!

   

  poprzez zakładkę ZAPISY

   

  Studentki - 20 zł
  Pozostałe Panie - 25 zł

   

  Goście Przedsiębiorczej Kobiety

   

   

   


  Joanna Poziemska

   Doktorantka UKW na kierunku pedagogika, właścicielka firmy ECD Consilis, z wykształcenia finansista, z zamiłowania statystyk, trener i coach z pasją przekazywania wiedzy i umiejętności. Łączy wiele dziedzin w jedną  misję aby swoim entuzjazmem i pozytywną energią zarażać innych. Zapalony nurek i miłośniczka Joanny Chmielewskiej. Przemierza życie i świat w poszukiwaniu najlepszej kawy i wina.

   

   

   

   

  Dr Krystyna Stepczyńska-Szymczak

  Pracując w Katedrze Botaniki i Ekologii Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego, ponad 30 lat przekazywała studentom wiedzę botaniczną i uświadamiała im, że często bezwiednie chodzą po…. jedzeniu. Tak, tak, to prawda i jeszcze więcej…

  Obecnie na wykładach i warsztatach w terenie, pani Krystyna przybliża „dzikusy” – dzikie rośliny jadalne, te znane jak i te zapomniane czy wzgardzane. Pokazuje jak wiele roślin dziko rosnących w zasięgu ręki ,można wykorzystać do tworzenia „dzikich” smakowitych i pięknych potraw. Jak dzięki nim, można pomóc sobie przy wielu dolegliwościach, i to w sposób skuteczny a jednocześnie bezpieczny i niedrogi! Ile radości przynosi wyjście przed dom czy dalej w plener by dzikusy pozbierać, skomponować z nich jedzonko i zbierać komplementy od uczestników biesiady.

   


  Emilia Ptak-Kasica i Paulina Ihnatowicz

  Właścicielki Poradni Medycyny Żywienia MedFood. Specjalizują się w dietetyce klinicznej i tzw. „trudnych przypadkach”. Są magistrami dietetyki po CM UMK ze swoistą misją „naprawiania świata” przez dietę.

  Wierzą, że dobra dieta jest wstępem do zmian na lepsze w życiu, a problem nie dotyczy tylko kalorii ani tego, co na talerzu. W swojej pracy łączą różne dziedziny nauki by wypracować trwały i solidny efekt u podopiecznych. Zajmują się głównie dietoterapią różnych jednostek chorobowych.

   

   

  Joanna Dudziak

  Już jako studentka próbowała pracy na wielu różnych płaszczyznach: administracja, bankowość, handel, tłumaczenia. Ta rozpiętość wiedzy pozwoliła na znalezienie właściwej drogi w życiu zawodowym. Od lat związana z branżą hotelarską. Przez 7 lat pracowała dla szybko rozwijającej się polskiej sieci hotelowej. Doświadczenie zdobyte podczas pracy  na samodzielnym stanowisku w dziale sprzedaży i marketingu, jak również merytoryczne wsparcie, które zawdzięcza pracy w zagranicznych obiektach pozwoliły na objęcie posady Manager Hotelu Brda w Bydgoszczy.

  Jej dewiza: pasja nigdy nie męczy i nie nudzi, a gdy jest nią praca, tzn., że robisz to co kochasz.

  W wolnych chwilach uwielbia żeglować, ponieważ ceni sobie wolność i zmierzanie się z nieokiełznanym żywiołem wody. 

   

   

  Agnieszka Ćwiklińska

  Projektantka wnętrz z wieloletnim doświadczeniem. Od 2007 roku prowadzi firmę Kreacjo – projektowanie wnętrz. W maju 2013 roku stworzyła Dekoratywkę – pracownię przestrzeni dziecięcych, która ma na celu propagowanie świadomości, że otoczenie ma ogromny wpływ na kształtowanie osobowości każdego człowieka, tym bardziej dziecka. Miłośniczka sztuki, w wolnych chwilach maluje.

   

   

  Agnieszka Kaczorowska

  Dziesięć lat temu wymyśliła, że zostanie dietetykiem i konsekwentnie do tego dążyła. Propagowanie zdrowego stylu życia to nie tylko jej zawód, ale również pasja, którą stara się zarazić jak największą liczbę osób.  Dziś, po ukończonych studiach magisterskich, może się pochwalić własną marką – Tasty&Healthy, na której rozwój i sukces pracuje codziennie.

   

   

  Marta Kokocińska

  Dziennikarka telewizyjna, dziś prowadząca firmę Centrum Idei KOKON zajmującą się m. in. edukacją medialną. Prowadzi szkolenia z zakresu wystąpień medialnych i publicznych, filmowe warsztaty dla dzieci i młodzieży, dydaktykę na uczelniach wyższych. Od kilku miesięcy działa zawodowo także w innej branży – projektuje i wykonuje tekstylne dekoracje, zabawki i taśmy personalizowane na zamówienie. Ta część działalności Centrum ściśle wiąże się z marką DOM W KRATKĘ, która początkowo była jedynie nazwą bloga o wnętrzach i pasji tworzenia, a dziś znana jest coraz szerszej rzeszy klientów.

   

   

  Beata Young

  Beata jest seryjnym przedsiębiorcą z Torunia. Udziela się na lokalnej scenie startupowej szczególnie angażując kobiety. Jest prezesem i współzałożycielem Mission: ToRun, społeczności przedsiębiorców z kujawsko-pomorskiego. Spuścizna miasta Mikołaja Kopernika oraz potrzeba aktywizacji lokalnego środowiska była również impulsem do zorganizowania pierwszego toruńskiego spotkania dla kobiet w nowych technologiach Geek Girls Carrots (czerwiec 2013) oraz utworzenia pierwszej kawiarni Hanza Cafe będącej swojego rodzaju portem docelowym ludzi biznesu, freelancerów, blogerów, artystów i aktywistów. 

  Obecnie Beata Young pracuje nad najnowszym startupem „Hanza Trade”, platformą finansowania społecznościowego tzw. crowdfunding umożliwiającego dofinansowanie przedsięwzięcia przez społeczność internetową.

  Na co dzień Beatę możecie spotkać w Hanza Cafe, którą postanowiła otworzyć we wrześniu 2013 roku widząc potrzebę stworzenia miejsca spotkań i coworkingu.

  Prywatnie mama samodzielnej nastolatki, żona Irlandczyka, którego ściągnęła do Polski; uwielbia podróże i dobrą kawę.

   

  Partnerzy Przedsiębiorczej Kobiety

  Fabryka ECD Consilis

  ECD Consilis Powstało w 2010 roku. Od lipca 2014 roku nowa siedziba mieści się w budynkach po starej „Kobrze”. Ze względu na swoją lokalizację przyjęto nazywać je Fabryką, a prowadzoną działalność określać jako linię produkcyjną optymizmu, czyli wiary w to, że można - nadzorowaną przez Centrum Szkoleniowo-Coachingowe, linię produkcyjną kreatywnych pomysłów i współpracy - nadzorowaną przez Centrum Coworkingu oraz linię produkcyjną wiedzy - jak pomysły, relacje i wiarę przekuć w sukces - nadzorowaną przez Centrum Analityczno-Doradcze. 

   

  Teatr Polski im. Hieronima Konieczki w Bydgoszczy

  Od kilku sezonów Teatr Polski w Bydgoszczy (powstały w 1920 r.) pod dyrekcją Pawła Wodzińskiego, jest jedną z najmocniej komentowanych scen w Polsce. W repertuarze Teatru znajdują się sztuki współczesnych dramaturgów oraz reinterpretacje polskiej i światowej klasyki, a współpracują z nim uznani reżyserzy: Maja Kleczewska, Jan Klata, Paweł Wodziński, Michał Zadara.


  prowadzi: Daria Wojtulewicz
  24.1.2015
  20 zł, 25 zł

  siedziba firmy ECD Consilis,
  ul. Kościuszki 27B/8, Bydgoszcz
  (nad Hurtownią PAAK)

 • „Łączenie pasji i przyjemności w prowadzeniu własnej firmy”

  Zapraszamy na
  II spotkanie Przedsiębiorczej Kobiety
  w Bydgoszczy!


  Termin spotkania: 25 października 2014 r., godz. 10.00 – 14.00
  Miejsce spotkania: Hotel Campanile, ul. Jagiellońska 59, Bydgoszcz


  czytaj wiecej

  Agenda spotkania:

  10.00 Rejestracja uczestniczek

  10.20 Rozpoczęcie spotkania

  10.45 Szkolenie pt. „Zamieniam kontakty na kontrakty” – Artur Sójka

  11.45 Przerwa networkingowa

  12.15 Kobieta z pasją – Marta Ciesielska, właścicielka ZUMBOTEKI – Szkoły Zumby

  12.45 Kobieta inspirująca – Agata Jędraszczak

  13.39 Zakończenie spotkania – rozlosowanie nagród


   

  Zapisy 

  Studentki – 20 zł

  Pozostałe Panie – 25 zł

   

  Goście Przedsiębiorczej Kobiety

  Kobieta inspirująca – Agata Jędraszczak

  Agata Jędraszczak od początku 2009 roku prowadzi blog kuchniaagaty.pl, który jest zapisem jej kulinarnej pasji.

  Agata przedstawia proste, a przy tym efektowne przepisy tak na dania wytrawne, jak i desery. Choć z wykształcenia jest prawnikiem, spełnienie przyniosło jej gotowanie, do którego z czasem dołączyła stylizacja potraw i ich fotografowanie.

  Prowadzi programy kulinarne nadawane przez stację Kuchnia+: „Imprezujemy” oraz „Dieta Agata”, regularnie gości w studio „Dzień Dobry TVN”, jest współprowadzącą programu „Nożem i Widelcem” realizowanego przez lokalną antenę TVP.

  O jedzeniu także pisze- w kwietniu 2013 roku wydana została jej książka „Dieta Agaty”, obecnie trwają prace nad kolejną pozycją książkową, poświęconą także zdrowej kuchni.
  Równolegle, w 2013 roku, otworzyła swoje studio kulinarne „Warsztaty Kuchni Agaty”, w których organizuje zajęcia dla amatorów dobrej kuchni, chcących podnieść swoje gastronomiczne umiejętności, także dzieci.

  Ma 30 lat, czteroletniego syna. Jak sama mówi jej cały świat kręci się wokół stołu.

   

  Kobieta z pasją – Marta Ciesielska

  Marta Ciesielska licencjonowana instruktorka zumba fitness, zumba sentao, zumba gold oraz zumba kids & kids jr. Prywatnie magister turystyki i rekreacji, który uwielbia podróże, modę oraz taniec. Swoje zamiłowanie do zumby odkryła przypadkiem kilka lat temu. W marcu 2012 roku spontanicznie wybrała się na kurs instruktorów zumby i tak rozpoczęła się ta niesamowita przygoda pt. „praca to moja pasja”.
  Dziś ZUMBOTEKA – Szkoła Zumby, obchodzi swoje pierwsze urodziny, a Marta jak i sama ZUMBOTEKA się wciąż rozwija..

   

  Artur Sójka – Sójka Consulting

  Artur Sójka – praktyk i trener z zakresu budowania i rozwijania grup networkingowych, nawiązywania nowych kontaktów, pozyskiwania kontraktów biznesowych, a także autoprezentacji i rekomendacji.
  Od 2007 roku członek BNI. Od 2008 roku prowadził wiele szkoleń networkingowych dla firmy BNI Polska, facylitował m.in. sesje networkingowe dla 800 klientów IBM Polska. Posiada certyfikat I stopnia facilitatacji po kursie Tony Mann’a.
  Jest członkiem Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Profesjonalnych Facylitatorów, współtwórcą bydgoskiego i lubelskiego Klubu Toastmasters oraz warszawskiego Klubu Toastmasters Leaders. Występował przed ponad 350 osobową publicznością podczas wizyty dr. Ivana Misnera w kwietniu 2013r. w Szkole Głównej Handowej. Wykładał podczas Network Session Lublin i wielu innych.
  Prowadzi bloga o networkingu www.artursojka.pl

  prowadzi: Daria Wojtulewicz
  25.10.2014
  20zł, 25zł

  Hotel Campanile, ul. Jagiellońska 59, Bydgoszcz

Partnerzy główni

Partnerzy

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Organizator

Fundacja Studenckie Forum Business Centre Club
ul. Plac Żelaznej Bramy 10
00-136 Warszawa
tel. (022) 582-61-17
kontakt@sfbcc.org.pl

Kontakt

Menedżer Projektu Przedsiębiorcza Kobieta:
Katarzyna Barańska
k.baranska@sfbcc.org.pl
tel. 570 926 001

Projekt strony

www.bzzzworks.com