OGÓLNOPOLSKA SIEĆ KLUBÓW ROZWOJU KARIER DLA KOBIET

Opole

 • „Komunikacja interpersonalna a osobowość i stres” Opole 24.02.2015

  KOMUNIKACJA INTERPERSONALNA A OSOBOWOŚĆ I STRES”


  Już 24 lutego kolejne wyjątkowe spotkanie w Opolu w ramach projektu „Przedsiębiorcza Kobieta”. Spotkanie odbędzie się w Collegium Civitas Uniwersytetu Opolskiego przy ulicy Katowickiej 89 w godzinach od 16:00 do 20:00.

   

  Tym razem Naszymi gośćmi będą: Pani Magdalena Sowa oraz Pani Ewa Stellmach.


   

  Pani Magdalena Sowa - właścicielka firmy Esté Group, szkoleniowiec międzynarodowej marki Freihaut oraz peelingów chemicznych Perfect Image. Pedagog i ekspert w zakresie szeroko rozumianej kosmetologii, absolwentka kierunku biotechnologia na Uniwersytecie Opolskim oraz kosmetologia na PWSZ w Nysie.

   

  Pani Magdalena posiada również szerokie doświadczenie w branży kosmetycznej, o czym z pewnością Nam opowie podczas spotkania Smile

   

  Esté Group to ekskluzywny dystrybutor profesjonalnych kosmetyków oraz   urządzeń dla salonów kosmetycznych i gabinetów medycyny estetycznej. Esté Group powstało w wyniku obserwacji i analizy dynamicznie rozwijającej się branży health & beauty w Polsce i na świecie. Holistyczne podejście do współpracy, na które składają się: najwyższej jakości produkty odpowiadające na potrzeby i trendy rynku, bliski i bezpośredni kontakt z klientem, szkolenia prowadzone przez specjalistów w swoich dziedzinach oraz efektywne materiały promocyjne i sprzedażowe są gwarancją wspólnego sukcesu. 


   

  Pani Ewa Stellmach - trener umiejętności interpersonalnych, coach, doradca zawodowy, od kilkunastu lat związana z rozwojem osobistym pracowników. Właścicielka firmy ES Future. Prowadzi szkolenia dla firm, oświaty, studentów.  Ukończyła psychologię w zarządzaniu, doradztwo zawodowe, szkołę trenerów Pracowni Psychologicznej Elżbiety Sołtys w Krakowie. Certyfikowany coach ICF oraz Licencjonowany specjalistabadania skłonności zawodowych BBT M. Achtnicha. Noble Manhattan Coaching & IIC of London. Certyfikowany Team Coach– ICF. W swojej pracy wykorzystuje elementy Racjonalnej Terapii Zachowania M. Moultesby. Przeprowadziła ok. 6000 godz. szkoleń, doradztwa i coachingu.

   

  Pani Ewa poprowadzi dla nas warsztaty na temat „Komunikacja interpersonalna a osobowość i stres”.


  Motto: „Ludzie twierdzą, że nie mogą zmienić siebie, natomiast uparcie próbują zmienić innych” A. Ellis

   

  W trakcie spotkania porozmawiamy o barierach w komunikacji i sposobach ich eliminacji , o umiejętności sprawnego posługiwania się językiem. Nauczymy się słuchać na trzech poziomach, zastanowimy się co mówi nam F. Schulz von Thun na temat mówienia czworgiem ust i słuchania czworgiem uszu. Przyjrzymy się czy nasza osobowość ma wpływ na to jak rozmawiamy z innymi ludźmi i co możemy zrobić , żeby dzięki komunikacji zniwelować negatywne objawy stresu. Spróbujemy zmienić język ograniczających przekonań na język wspierających przekonań. Po warsztacie będziemy umieli eliminować najczęściej popełniane błędy pojawiające się w komunikacji.

   

  Agenda spotkania:

  do 16:00 - Rejestracja uczestniczek

  16:00 - 16:15 - Otwarcie spotkania

  16:15 - 17:15 - Kobieta inspirująca, Pani Magdalena Sowa, właścicielka firmy Esté Group

  17:15 - 17:45 - Przerwa networkingowa (kawowa :))

  17:45 - 19:45 - Pani Ewa Stellmach, certyfikowany coach i szkoleniowiec

  19:45 - 20:00 - Losowanie nagród oraz zakończenie spotkania

   

  Na spotkaniu wśród uczestniczek rozlosowane zostaną upominki od naszych partnerów m.in. książki oraz vouchery na coaching.

   

  Na warsztat można się zarejestrować poprzez zakładkę „Zapisy” na naszej stronie internetowej.

  Serdecznie zapraszamy  Smile

  prowadzi: Jolanta Szubert
  24.2.2015
  5 zł studentki; 7 zł panie; 15 zł pakiet - 3 panie

  Collegium Civitas Uniwersytetu Opolskiego, ul. Katowicka 89

 • Biznes oczami kobiet

  Już 11 grudnia wyjątkowe spotkanie w Opolu w ramach projektu „Przedsiębiorcza Kobieta”. Naszym gościem będzie Pani Agnieszka Glinowiecka, założycielka firmy reklamowej AGENDA oraz Pani Krystyna Bień, dyrektorka Fundacji Harmonia Życia.

  Pani Krystyna ukończyła prawo na Uniwersytecie Wrocławskim. Jest dyrektorką prężnie działającej i dynamicznie rozwijającej się Fundacji Harmonia Życia w Opolu. Wspiera różne inicjatywy, łączy wiedzę ekonomiczną i prawniczą z działalnością na rzecz trzeciego sektora.
  Prywatnie pełna energii i radości kobieta. Spełnia się zarówno na polu zawodowym, jak i w życiu prywatnym, ukazując, swoim przykładem, że przedsiębiorczość i działanie na rzecz drugiego człowieka idą w parze.

  Pani Agnieszka ukończyła studia na kierunku Pedagogicznym Uniwersytetu Opolskiego. Jest matką dwójki dzieci – Antoś (4 lata) i Jakub (13 lat).
  Od 2007 roku prowadzi własną firmę, zajmującą się kompleksową obsługą w zakresie reklamy i poligrafii.
  A poza tym jest przesympatyczną i otwartą kobietą przedsiębiorczą i jesteśmy pewni, że spotkanie będzie udane.

   

  Zapisy:

  E: j.szubert@sfbcc.org.pl
  K: 790 459 120

  Na spotkaniu wśród uczestniczek rozlosowane zostaną upominki przekazane przez naszych partnerów.

  Serdecznie zapraszamy :)

   

  11.12.2014, godz.17:00-20:00
  Bezpłatne

  Budynek Główny Uniwersytetu Opolskiego Aula A

  ul. Oleska 48

Partnerzy główni

Partnerzy

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Organizator

Fundacja Studenckie Forum Business Centre Club
ul. Plac Żelaznej Bramy 10
00-136 Warszawa
tel. (022) 582-61-17
kontakt@sfbcc.org.pl

Kontakt

Menedżer Projektu Przedsiębiorcza Kobieta:
Katarzyna Barańska
k.baranska@sfbcc.org.pl
tel. 570 926 001

Projekt strony

www.bzzzworks.com